OCCO Ekspertiz: Ekspertiz Sektörünün Geleceği

Neden OCCO Ekspertiz?

Bayimiz Olun Beraber Kazanalım!

İster ilk kez bayimiz olun

İsterseniz mevcut sisteminizi OCCO Ekspertiz ‘e çevirelim


OCCO Ekspertiz Türkiye’nin en teknolojik ve modern ekspertiz markası olma gayesiyle faaliyet gösteren bir firmadır. Otomotiv sektöründe 40 yılı aşkın süredir edinmiş olduğu tecrübeyi ekspertiz sektörüne aktarmak ve faaliyet alanını genişletmek için hizmete başlamıştır. Hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla çalışır. OCCO Ekspertiz TSE belgeli, tarafsız ve güvenilirlik ilkelerini benimser. Güçlü marka algısı ve müşteri memnuniyetini odağında tutar. Araç alım satım süreçlerinde alıcı ve satıcıların bir araya gelip araç hakkında detaylı bilgi alabilecekler, pazarlık yapabilecekleri ve aracın mevcut durumu hakkında uzmanına danışabilecekleri bir ortam sunar.  OCCO Ekspertiz büyüyen oto ekspertiz pazarında kendisiyle beraber bayilerini de geliştirmeye çalışır. OCCO Global Trust Services bünyesinde 1000’i aşkın bayisi ile kredi, sigorta & kasko, garanti, vale alanlarda hizmetler sunmaktadır. Yatırımınızı kısa vadede geri döndürmeyi ve sektördeki kâr marjının üzerinde kâr elde etmenizi hedefler. Bayilerine ihtiyaçları olan tüm konularda danışmanlık ve destek sağlar. Tamamen yerli bir araç sorgulama sistemi yazılımına sahiptir. Oto ekspertiz konusunda gereken tüm sertifikalara sahiptir. Pazarlama faaliyetlerini tüm kanallarda ve alanında köklü ajanslar, kanallar ve yayın organları ile gerçekleştirir.

 

Neden OCCO Ekspertiz?

-  Otomotiv sektöründe sıfır marka bayilikleri, 2.el faaliyetleri, servis, kaporta, hasar, sigorta, kredi alanlarında 40 yılı aşkın süredir edindiği tecrübe

-  Marka gücü ve güvenilirliği

-  En teknolojik ekipmanları

-  Yazılım ve web desteği

-  Şubeler arası bilgi ve içerik servisi

-  Tam zamanlı teknik ve idari destek

-  Pazarlama faaliyetleri

 

OCCO Ekspertiz Hangi Alanlarda Destek Verir?

Lokasyon Seçimi ve Fizibilite Çalışmaları

OCCO Ekspertiz kriterlerine göre bölgesel swot analizler yapılır. İşletme yeri belirlenir ve bölgeye özel yatırım fizibilitesi hazırlanır.

İnsan Kaynakları Desteği

Birlikte çalışacağınız personeli sizler için seçer ve eğitiriz.

Yazılım ve Personel Eğitimi

İşletmeniz için bilgi havuzu ve sorgulama sistemi kurulumu yapılır. Ekibinize gerekli eğitimler verilir. Makine eğitimleri, ekspertiz raporu nasıl düzenlenir eğitimleri alırsınız. Verilen eğitimler ile ekspertiz konusunda gereken tüm eğitimi almış olursunuz.

Call Center Desteği

OCCO Ekspertiz şubelerine gelen bütün aramalar Call Center servisimiz tarafından karşılanır, hiçbir çağrı cevapsız kalmaz. Girişimcilerimiz, telefonların yanıtlanması için ekstra iş gücüne ihtiyaç duymazlar. Gereken tüm koordinasyonu merkezinden Call Center servisi ile OCCO Ekspertiz yürütür.

Müşteri Memnuniyeti ve Şikayet Yönetimi

OCCO EKSPERTİZ verdiği hizmetin daima arkasında durarak müşteri memnuniyetini kazanmayı temel ilke olarak benimsemiştir. Bayilerimizden hizmet alan tüm müşterilerimizi arayarak almış oldukları hizmeti değerlendirmelerini ister ve bunu kendimizi geliştirmek için kullanırız.

Pazarlama Faaliyetleri


- Ulusal/yerel TV, gazete, radyo reklamları

- Bayiye özel lokal bazlı Google Adwords reklamlar

- Bayiye özel konum bazlı sosyal medya reklamları

- Dijital içerikler, görsel materyallerin üretimi-paylaşımı

- Dijital görünürlük için kurumsal kimlik hazırlanması

 

Tedarik Edilecek Makineler

- Yanal Kayma Test Cihazı

Süspansiyon Test Cihazı

Fren Test Cihazı

Dinamometre Test Cihazı (Aktest)

OBD Arıza Tespit Cihazı (Hella Gutmann Mega Macs PC)

OBD KM Kontrol Cihazı (KM Hunter)

Boya Kalınlık Ölçer (Guoou)

 Kompresör (Dalgakıran 300 lt)

Akü Test Cihazı