OCCO Ekspertiz: Ekspertiz Sektörünün Geleceği

Kurumsal

Hakkımızda

Türkiye’nin en teknolojik ve modern ekspertiz firması OCCO Ekspertiz ikinci el araç alım-satım işlemlerinde alıcı ve satıcıların bir araya gelerek uzmanından görüş alıp araçla ilgili anlaşabilecekleri, pazarlık yapabilecekleri, araca dair her detayı danışabilecekleri bir ortam sunma gayesiyle faaliyete başlamıştır. TSE belgeli firmamız tarafsızlık ve güvenilirlik ilkeleri ile hizmet vermektedir. Son teknoloji teknik ekipmanlar & cihazlar, uzman kadrosu ile ikinci el araçların genel muayene ve testlerinin yapılarak kaza, arıza, değişen gibi durumlarını detaylı bir çalışma ile ekspertiz raporu olarak hazırlayıp müşterilerine sunmaktadır. OCCO Ekspertiz müşterilerine kalite yönetim standartlarınca belirlenmiş hizmetler sunmaktadır.

3

Bayi

50

Personel

1000

Aylık Araç Ortalaması

30'

Ekspertiz İşlem Süresi

Tarihçe

OCCO Ekspertiz, OCCO Global Trust Services çatısı altında faaliyet gösteren bir markadır.

OCCO Global Trust Services araç alım süreçlerinde tüketicilere kredi, ekspertiz, garanti, sigorta-kasko ve vale konularında hizmet sağlayan bir firmadır. OCCO Global Trust Services bir Tekbaş Grup şirketidir. Tekbaş Şirketler Grubu'nun yıllar içerisinde otomotiv sektöründe edindiği deneyimleri ve oluşturduğu şirket hafızasını dijitalleşme ile birleştirerek modern hizmetler sunduğu yenilikçi bir markadır.

1952 yılında, Adana’da ticari faaliyete başlayan ve zaman içerisinde bünyesine kattığı farklı sektörler ile bir şirketler topluluğu oluşturan TEKBAŞ GRUP, 60 yılı aşkın süredir varlığını sürdürmektedir. Temelde birbirinin devamı ve tamamlayıcısı olan; halkaları deneyim ve değer bağları ile kenetlenen güçlü bir zincir şirket yapısındadır. Tekbaş Şirketler Grubu sıfır ve ikinci el araç kategorileri birlikte olmak üzere otomotiv, otomotiv yan sanayi, tarım ürünleri, tarım aletleri, tarım ilaçları, sigorta, inşaat, teknoloji alanlarında ve 500’den fazla çalışanı ile birlikte geliştirdiği kurumsal yapısı sayesinde kendi sektörlerinde öncü bir kuruluştur.

Honda, Mitsubishi, Citroen, Chery araç markalarının Adana’da bulunan tek yetkili bayisi konumunda olan Tekbaş, otomotiv sektöründeki faaliyetlerini Tekbaş Motorlu Araçlar, Tekbaş Ticari Araçlar ve Tekbaş Otomotiv firmaları ile yürütmekte; nitelikli hizmet anlayışı ilkesi ile satış, satış sonrası ve servis hizmetleri sunmaktadır. Yetkili bayiliklerin yanı sıra tüm araç markaları için kaporta-boya, araç bakım ve aksesuar kategorilerinde müşteri ihtiyaç ve taleplerine yanıt vermektedir.

Tekbaş ikinci el sektöründe, Türkiye geneli şubelerinde T/2 markası ile yer almakta; Tekbaş Teknoloji firması bu alandaki faaliyetleri ile sektörü yeniden şekillendirmektedir. Tekbaş Teknoloji, sektöründe fark yaratma potansiyeliyle lider olma ve karlı hizmet sunma hedefinde bir markadır. Otomotiv özelinde araç satış, sigorta işlemleri, ekspertiz, araç garantisi, hukuki işlemler ve daha fazlasını içeren tüm konularda aracılık ve danışmanlık hizmeti sunmakta; sağladığı finansman kaynağı ile müşterilerin ödeme performansını doğru tespit etme ve doğru vadede kredilendirme temelindeki yenilikçi hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.

Geçmişten bugüne edindiği deneyimleri oto ekspertiz sektöründe benimsediği güvenilirlik & tarafsızlık ilkeleri ve yüksek kalite standartları ile hizmet sunmaktadır.