OCCO Ekspertiz: Ekspertiz Sektörünün Geleceği

Bayilik Şartları
OCCO Ekspertiz Ailesine Katılın!

Kişisel Bilgileriniz


İletişim Bilgileriniz

İşyeri Bilgileri

OCCO Ekspertiz Bayisi Olmanız İçin Gereken Şartlar Nelerdir?

OCCO Ekosistem

Yatırımınızı Hızla Kazanca Çevirin
OCCO Ekspertiz yatırımı 12-18 ay gibi sürelerde geri dönüşümü olan kârlı bir yatırımdır. Stok ve hammadde maliyeti yoktur. Birkaç aylık hazırlık, inşaat, fizibilite, eğitim ve işletmenin faaliyete geçmesi ile beraber bilgi & tecrübe ile varlığını sürdürür. Öğrenmek isteyen ve ilgi duyan herkesin yapabileceği bir iştir.

Başarılı Olmuş Bir İş Modeli: Franchising

Daha önce denenmiş ve başarılı olmuş bir marka ile işletme sistemine ait tüm teknikleri ve prosedürleri kullanmanız mümkündür. Markanın ulusal standardının ve kalitesinin oturmuş olması sayesinde risklerinizi minimize edersiniz.


Büyüyen Pazar Payı ile Oto Ekspertiz Sektörü

Covid sürecinde yaşanan çip krizine bağlı olarak ve sıfır araç talebinin karşılanamamasına bağlı olarak talebin arttığı 2.el sektörü bugün Türkiye ’de yılda 5.000.000 ’dan fazla aracın el değiştirdiği ve bu rakamın yıl geçtikçe arttığı bir pazar haline gelmiştir. Bu rakamların yanı sıra düzenlenen İkinci El Motorlu Kara Taşıtlarının Ticareti Yönetmeliği ile 2.el araç alım satımına yönelik getirilen yeni düzenleme ile pazarın en az 2 kat artacağı öngörülmektedir. Araç alım-satım süreçlerinde gerek bireysel müşteriler gerek kurumsal portföyler sonradan ortaya çıkabilecek riskleri ortadan kaldırmak için ekspertizi tercih etmekte bu da sektörün potansiyelini her geçen gün artırmaktadır.

Teknolojik Alt Yapı ve Modern Hizmetler
Ekspertiz alanında kendi Türkiye’nin en teknolojik donanımlarını kullanan OCCO Ekspertiz modern hizmet alanları ve sağladığı konfor ile müşterilerine her açıdan yüksek kalite hizmet vermeyi benimsiyor.